Ara

İletişim için Font Awesome Icons @kramponx - +90 546 263 73 00  

Değişim, İade ve Garanti Bilgisi ?

‘DEĞİŞİM’
-Aldığınız ürünün ‘Büyük/Küçük’ olması durumunda teslim alındığı günden itibaren 10 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.
-Kullanılmayan her ürün için değişim süresi 10 gündür. 10. Günden sonra değişim yapılmaz.
-Değişim yapılması için ürünün gönderildiği şekilde temiz ve hasarsız olması gerekiyor. Bu sebepten dolayı aldığınız ürünü temiz ortamda deneyiniz. Kirli, hasarlı ürünlerin değişimi yapılmaz.
-Ürün değişimi için öncelikle sizin gönderdiğiniz ürünün bize ulaşması gerekiyor. Sizdeki ürün bize ulaşmadan yeni ürün gönderilmez.
-Değişim süresi 3-5 iş günüdür.
-Değişim için ‘İnstagram-Whatsapp’ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

‘İADE’
Ürünlerimizde iadeli satış yoktur. Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade alınmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz taktirde kullanmadığınız sürece 10 gün içerisinde istediğiniz başka bir ürünle değişim yapabilirsiniz.

‘GARANTİ’
Ürünlerimizin herhangi bir garantisi yoktur. Satın almış olduğunuz üründe belli bir kullanımdan sonra oluşması muhtemel bir hasar durumunda firmamız tarafından profesyonel olarak ücretsiz SERVİS ONARIM hizmeti verilmektedir. Oluşacak herhangi bir hasardan dolayı değişim işlemi yapılmamaktadır.
-Servis onarım hizmeti için ‘İnstagram-Whatsapp’ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

‘SERVİS HİZMETİ’
-Satın aldığınız üründe ilk 2 ay içerisinde herhangi bir hasar oluşursa ÜCRETSİZ olarak profesyonel servis onarım hizmeti verilmektedir. Oluşan hasardan dolayı değişim işlemi yapılmaz. 2. Aydan sonra ücretli şekilde servis desteğinden faydalanabilirsiniz.
-Servis desteği almak için ‘İnstagram-Whatsapp’ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

❗️ÖNEMLİ❗️

❗️Lütfen Tamamını Okuyunuz❗️

Siparişiniz şeffaf kargo ile gelecektir. Gelen kargo içeriğini görüp ondan sonra ödeme yapıyorsunuz. Sipariş verdiğiniz ürünün fotoğraf ve video görüntüsü ‘Sitemizde ve İnstagram’ sayfamızda detaylı olarak mevcuttur. Gelen siparişi ‘ Beğenmedim, Almaktan vazgeçtim, Maddi sorunlarım oldu’ gibi herhangi bir sebeple almama durumunda bize yansıyacak İADE ÜCRETİ 150₺ kargo taşıma bedeli size aittir bu ücreti Banka hesabımıza göndermeniz gerekir.
Taşıma bedelini ödemediğiniz taktirde vermiş olduğunuz bilgiler üzerinden yasal süreç başlatılır.

BU GENEL BİR UYARI METNİDİR.

KULLANILAN ÜRÜNLERDE HİÇBİR ŞARTTA DEĞİŞİM OLMAZ
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi